Bursa Beton Kırma Kesme Hizmeti Veren Firma

Beton kırma işlerinizde, kullanım amacı olmayan alanlarda, kompresör ile kırım gerçekleşmektedir. Komprosör ile kırım işlemi ucuzdur. Çatlaklar oluşması kullanım amacını yitirmiş alanlarda önemli değildir. Beton kırım işi ile binaya şekil verme amaçlanıyorsa karot makineleri kullanımı yapıya zarar vermemesi açısından en uygun olanıdır.

Binanızda parçalayıp hafriyatı ile birlikte ortadan kaldırmak istediğiniz durumlarda kompresör ile beton kırma uygulaması maliyet açısından en ekonomik çözümdür. Güçlü beton kırma makinelerimizle olan HILTI TE 3000, MAKİTA, 30kg KIRICILARLA hizmetinizdeyiz.

Bursa Beton Kesme Firması

Beton Kesme faaliyetlerinde çevreye verilen rahatsızlık en aza indirilmiştir. Depreme yönelik bina yükü azaltılması, tadilat ve revizyon çalışmalarında, minimum etki ve büyük hassasiyet gösterilmektedir. Beton kırma işlemi iş makineleri ve elektrikli el aletleri ile yapılmaktadır.

Beton Kesme

Beton Kesme

Hidrolik kesme makinaları ile demir donatılı ve donatısız betonlarda vibrasyonsuz, hasarsız tahribatsız, yatay, dikey ve 180º açı ile 50 cm kalınlığa kadar olan betonu kesebilir. Yüzeyin tamamına zarar vermeden istenen alandaki yeri beton kesme makinesi ile düzgün bir şekilde keserek, kırma veya vinç yardımı ile naklini yapılır.

Kesilen yüzey düz bir yüzey olduğu için ekstra düzeltme işlemi gerektirmez. Uygulama esnasında vibrasyon olmadığından geriye kalan betonarmede çatlaklar oluşmamakla birlikte, klasik yöntemlerle karşılaştırılmayacak kadar hızlı ve sessiz bir yöntemdir.

Karot Beton Kesme; proje değişiklikleri, perde, döşeme, kolon, kiriş, kapı ve pencere, parapet, asansör boşluklarının kesilmesi gibi betonarme işler üzerinde sıkça kullanılır.

Özel Beton Kesim

Tüm yapı ve inşaat işlerinizde özel patok çizimi yapılmaktadır. İstediğiniz yapıya göre özel beton kesimi ve çözümleri, profesyonel şekilde uygulanıp yapılmaktadır.

Bursa Beton Kırma Kesme Hizmeti Veren Firma​ - Bursa Zemin Hafriyat

Hemen Ara